دسترسی به پایگاه‌های متن باز

1

از علامت قفل کنار صفحه می توانید برای دسترسی به پایگاه‌های متن باز فارسی و لاتین و نیز برای دسترسی به Magiran و Civilica استفاده کنید.
دانشجویان کارشناسی ارشد و اعضای هیئت علمی نیز پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور می‌توانند از این قسمت وارد سایت شده و از طریق منوی درخواست مقالات لاتین، لینک مقاله درخواستی خود را ارسال نمایند، تا مقاله در سایت برای دانلود آنها گذاشته شود.
فهرستی از پایگاه های غیر رایگان نیز در قسمت پایین صفحه قرار دارد که می‌توانید موضوع خود را در آنها جستجو کرده و در صورت نیاز لینک مقاله درخواستی خود را ارسال کنید.

معرفی پایگاه‌های اطلاعاتی

3

درقسمت معرفی پایگاه اطلاعاتی می‌توانید با پایگاه‌های متن باز و حیطه موضوعی هرپایگاه آشنا شوید. این بخش می‌تواند منبع مفیدی برای دسترسی به اطلاعات به شمار رود.

سفارشات

از منوی سفارشات می‌توانید آخرین کتابهای تهیه شده و سفارش داده شده را مشاهده کنید.

3

کتابخانه دیجیتال

4

کتابخانه دیجیتال منبعی از کتابهای الکترونیک ناشران معتبر خارجی است. کتابخانه دیجیتال با هدف تبدیل شدن به منبعی غنی از اطلاعات انگلیسی شروع به کار کرده است. این بخش در حال حاضر در حال تکمیل است. دانشجویان و اعضای هیئت علمی می‌توانند کتابهای پیشنهادی خود را به مسئول کتابخانه اعلام کنند تا در صورت دسترسی، تهیه و برای استفاده در این بخش قرار داده شوند. برای جستجو در این بخش می‌توانید از ابزار جستجویی که در قسمت بالای سایت تعبیه شده است استفاده کنید. در مورد هر کتاب علاوه بر عنوان و اطلاعات نشر، خلاصه‌ای از کتاب و فهرست مندرجات آن نیز در سایت قرار داده شده است. تا جستجوی شما علاوه بر عنوان در این بخش‌ها نیز انجام گرفته و نتایج هرچه مرتبط تری بازیابی گردند.
پس از فهرست مندرجات با کلیک روی قسمت دریافت کتاب می‌توانید لینک دانلود کتاب را مشاهده نمایید.

5

نحوه درخواست مقاله

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی پس از login کردن از طریق کلیک روی علامت قفل سمت راست صفحه می‌توانند در نوار منوی بالا لینک درخواست منابع لاتین را مشاهده کنند.

6

پس از جستجوی مقاله خود می‌توانید از نوار آدرس مرورگر خود لینک مقاله را کپی و در این بخش Paste کنید. فقط مقالات لاتین بررسی خواهند شد. در صورت نیاز به مقاله سیویلیکا و سایر مقالات فارسی از سایت سیویلیکا و مگیران مقالات خود را دریافت کنید. برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور به مسئول کتابخانه مراجعه کنید.

7